Житловий комплекс «AQUA MARINE»

Житловий комплекс AQUA MARINE

Адресавул. Фонтанська дорога, 118-А
Телефон048-704-00-24
Веб-сайтaqua-marine.od.ua

AQUA MARINE — це сучасний житловий комплекс бізнес-класу, розташований в мальовничому куточку Одеси на 16 станції Великого Фонтану, поблизу від моря. Тут немає галасливої ​​міської метушні і швидкісних автомагістралей. Це в буквальному сенсі територія спокою, здорового способу життя та абсолютного комфорту.

Сонце, море і безмежне щастя — це AQUA MARINE.

Комплекс складається з трьох будівель заввишки від 17 до 24 поверхів, будується з застосуванням сучасних інженерних рішень.

Кожен будинок обладнаний сучасною газовою котельнею. Безперебійну роботу всього житлового комплексу забезпечує дизель-генератор. Насосні станції з накопичуваними резервуарами забезпечують безперебійну подачу води на весь комплекс. Інженерні системи AQUA MARINE управляються сучасною системою автоматики з постійним диспетчерським контролем. Кожна секція житлового комплексу обладнана безшумними швидкісними пасажирськими та вантажними ліфтами.

Не виходячи з комплексу можна спуститись на ліфті в дворівневий підземний паркінг, в якому ваш автомобіль буде знаходитися під цілодобовою охороною. У паркінгу передбачена спеціальна зона для паркування електромобілів, яка обладнана швидкісною зарядною станцією.

Надійна система безпеки — одна з переваг життя в AQUA MARINE:

  • системи цифрового відеоспостереження;
  • персональні електронні карти;
  • надійні електронні системи контролю доступу;
  • цілодобова охорона комплексу, паркінгу та прилеглої території.