Партнери

Девелоперська компанія «Рів'єра Девелопмент»

«Рів’єра Девелопмент» здійснює свою діяльність з кінця 1990-х років.

Рів’єра Девелопмент одна з найбільших девелоперських компаній на ринку нерухомості Одеси, найглобальнішим проектом компанії є будівництво міста біля моря «Чорноморська Рів’єра», а також будівництво Вежі Chkalov.

«Сфера ПРО»

«Сфера Про» — компанія, яка створена для інтелектуального супроводу проектів. Основним напрямком діяльності компанії є проектування та дизайн об’єктів житлової, комерційної, промислової нерухомості.

Найвідомішими проектами реалізованими компанією є ЖК «Армійський», ЖК «Левітана», ЖК «Дом на Щорса».

ТОВ «Хай-Рейз Констракшнз Холдинг»

ТОВ «Хай-Рейз Констракшнз Холдинг» — найбільша будівнича компанія на українському будівельному ринку. Використання інноваційних технологій спільно з високоякісним обладнанням дало можливість компанії стати провідною на півдні України в області виробництва бетонних сумішей.

Напрями діяльності: проектування, будівництво, виробництво бетонних конструкцій, монтаж і виробництво металоконструкцій, будівельна лабораторія.

VIKRA — найбільший виробних світлопрозорих конструкцій з ПВХ-профілів на півдні України. Віконний завод VIKRA — це знак якості, який існує на ринку світлопрозорих конструкцій з 2000 року. Компанія займається остекленінням усіх об’єктів Odecom Development.

MIZUI — це лідер в виробництві ліфтових комплектуючих, кабін, систем безпеки та ескалаторів. Компанія MIZUI була створена на базі інвестиційних капіталів та технологій корпорації Mitsubishi (51% акцій). Сьогодні, компанія включена в список 500 найбільших виробників систем підйомного обладнання у Європі. Вся продукція компанії відповідає світовим стандартам якості та сертифікована в Україні.

ТОВ «Торговий дім Вікант»

ТОВ «Торговий дім Вікант» працює на ринку металопрокату України з 1997 року. «Торговий дім Вікант» працює на європейському та українському ринку і є одним з найбільших українських металотрейдерів.

Viessmann – один з провідних виробників обладнання для систем теплопостачання у світі. Компанія була заснована у 1917 році. Viessmann володіє 27 заводами у 11 країнах світу. Viessmann — це сучасне, економічне та екологічне теплове обладнання, яке виготовляється за найкращими світовими технологіями.

АН «Європа»

Компанія «Європа» займає провідне місце в списку лідерів серед агентств нерухомості Одеси. Агентство «Європа» — це 13 філіалів розташованих у різних районах міста. Успішний продаж більш ніж тисячі об’єктів, таких як, квартири, будинки, земельні ділянки та офісні приміщення.

АН «Прем'єр»

Компанія «Прем’єр» заснована 12 січня 2009 року. За цей час була зібрана команда професіоналів високого рівня, що завдячуючи праці та наполегливості стала найкращою в Одесі. Компанія «Прем’єр» — це 18 філіалів, які знаходяться в різних районах Одеси та Чорноморська.

ЕДИНЫЙ ЦЕНТР НЕДВИЖИМОСТИ

Єдиний Центр Нерухомості – молоде, успішне агентство нерухомості в Одесі. Основна мета центру – надання послуг максимальній кількості клієнтів і охоплення всіх сегментів ринку нерухомості. Місія компанії – коректна і відкрита робота з клієнтами та колегами по бізнесу.

АН «НОВЕ АГЕНТСТВО»

АН «Нове агентство» – це багатофункціональний агентство нерухомості нового покоління: купівля-продаж, оренда, БТІ, оформлення, іпотека, страхування. Особливістю компанії на ринку видача гарантійних сертифікатів на кожну операцію. Основна мета компанії – створити сервіс високого рівня на ринку нерухомості Одеси.

АН «СТАНДАРТ»

АН «Нове агентство» – це багатофункціональний агентство нерухомості нового покоління: купівля-продаж, оренда, БТІ, оформлення, іпотека, страхування. Особливістю компанії на ринку видача гарантійних сертифікатів на кожну операцію. Основна мета компанії – створити сервіс високого рівня на ринку нерухомості Одеси.

ЦН «АВАЛОН»

ЦН «Авалон» – це мистецтво управління нерухомістю! Спеціально підготовлена ​​команда професіоналів допоможе здійснити будь-яку операцію купівлі-продажу, обміну та оцінки нерухомості. Тісна співпраця з будівельними компаніями дозволяє отримати знижки, розстрочку або поетапну оплату. ЦН «Авалон» завжди прийдуть на допомогу, проявляючи винахідливість і оригінальність в здійсненні вашої мрії.

ЦН «REHOUSE ODESSA»

Rehouse – міжнародна ріелторська інвестиційна компанія зі світовим ім’ям. Мережа філій Rehouse розташована в 8 країнах світу. Тепер філія компанії є в Одесі. Команда професіоналів допоможе в придбанні або продажу нерухомості. Фахівці здійснюють вигідні угоди на ринку житлових і комерційних об’єктів. Асортимент об’єктів – від маленьких затишних квартир до елітної нерухомості – дозволяє знайти варіант мрії.

УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ГІЛЬДІЯ

На сьогоднішній день UTG – це відкрита до змін, що динамічно розвивається. За сімнадцять років, що минули з дня заснування компанії, UTG стала лідером на ринку комерційної нерухомості з великим портфелем успішно реалізованих проектів на території України і за кордоном. Сьогодні діяльність компанії охоплює найрізноманітніші види нерухомості: комерційну, житлову, офісну, а так само інвестиції і управління об’єктами нерухомості.

SOTA GROUP зарекомендувала себе багаторічним досвідом співпраці виключно, з надійними забудовниками. Компанія є офіційним партнером будівельних компаній міста Одеси. Зарекомендували себе на ринку нерухомості багаторічним досвідом будівництва. І що найголовніше надійністю. Однією з основних завдань компанії SOTA GROUP є надання інформаційно-консультаційних послуг інвестору бажає придбати нерухомість безпосередньо від забудовника, про що будуються і зданих новобудовах.

ІНТЕР АТЛЕТИКА

Група Компаній «Інтер Атлетика» – найбільший вітчизняний виробник товарів для спорту, відпочинку та здорового способу життя, міцно утримує лідируючі позиції на ринку України і країн СНД по виробництву і продажу спортивних товарів і поставляє їх більш ніж в двадцять країн світу, а також є офіційним представником в Україні відомих світових брендів – SportsArt (Тайвань), Pulse Fitness (Великобританія), Concept2 (США), ABCoaster (США), ELEIKO (Швеція), Pavigym (Іспанія)

ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ ТОВ «БУСОЛЬ»

ТОВ «Бусоль» є одним з провідних підприємств будіндустрії півдня Одеської області. Підприємство працює стабільно, постійно нарощуючи обсяги виробництва. Це – прогресивний і високотехнологічний завод ЗБВ в Одесі і області.

ИТАЛ КЕРАМИКА

Історія компанії «ІТАЛ КЕРАМІКА» починається з 2001 року. Сфера діяльності компанії – роздрібна та оптова продаж будівельних і оздоблювальних матеріалів як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Сьогодні асортимент компанії налічує більше 20 000 найменувань.

Компанія була заснована в 1998 році і динамічно розвивається на ринку будівельних матеріалів м.Одеси і Одеської області. Основний напрямок роботи – оптова та роздрібна торгівля матеріалами для будівництва і ремонту.

Компанія «Саган» спеціалізується на виробництві, продажу та встановлення якісних броньованих дверей для будинків, квартир, офісів. Виробнича потужність підприємства – це 2000 Сталевий дверей в місяць. Торгова марка «Саган» була заснована і зареєстрована у вересні 2009 року.