Партнери

Девелоперська компанія «Рів'єра Девелопмент»

«Рів’єра Девелопмент» здійснює свою діяльність з кінця 1990-х років.

Рів’єра Девелопмент одна з найбільших девелоперських компаній на ринку нерухомості Одеси, найглобальнішим проектом компанії є будівництво міста біля моря «Чорноморська Рів’єра», а також будівництво Вежі Chkalov.

«Сфера ПРО»

«Сфера Про» — компанія, яка створена для інтелектуального супроводу проектів. Основним напрямком діяльності компанії є проектування та дизайн об’єктів житлової, комерційної, промислової нерухомості.

Найвідомішими проектами реалізованими компанією є ЖК «Армійський», ЖК «Левітана», ЖК «Дом на Щорса».

ТОВ «Хай-Рейз Констракшнз Холдинг»

ТОВ «Хай-Рейз Констракшнз Холдинг» — найбільша будівнича компанія на українському будівельному ринку. Використання інноваційних технологій спільно з високоякісним обладнанням дало можливість компанії стати провідною на півдні України в області виробництва бетонних сумішей.

Напрями діяльності: проектування, будівництво, виробництво бетонних конструкцій, монтаж і виробництво металоконструкцій, будівельна лабораторія.

VIKRA — найбільший виробних світлопрозорих конструкцій з ПВХ-профілів на півдні України. Віконний завод VIKRA — це знак якості, який існує на ринку світлопрозорих конструкцій з 2000 року. Компанія займається остекленінням усіх об’єктів Odecom Development.

MIZUI — це лідер в виробництві ліфтових комплектуючих, кабін, систем безпеки та ескалаторів. Компанія MIZUI була створена на базі інвестиційних капіталів та технологій корпорації Mitsubishi (51% акцій). Сьогодні, компанія включена в список 500 найбільших виробників систем підйомного обладнання у Європі. Вся продукція компанії відповідає світовим стандартам якості та сертифікована в Україні.

ТОВ «Торговий дім Вікант»

ТОВ «Торговий дім Вікант» працює на ринку металопрокату України з 1997 року. «Торговий дім Вікант» працює на європейському та українському ринку і є одним з найбільших українських металотрейдерів.

Viessmann – один з провідних виробників обладнання для систем теплопостачання у світі. Компанія була заснована у 1917 році. Viessmann володіє 27 заводами у 11 країнах світу. Viessmann — це сучасне, економічне та екологічне теплове обладнання, яке виготовляється за найкращими світовими технологіями.

АН «Європа»

Компанія «Європа» займає провідне місце в списку лідерів серед агентств нерухомості Одеси. Агентство «Європа» — це 13 філіалів розташованих у різних районах міста. Успішний продаж більш ніж тисячі об’єктів, таких як, квартири, будинки, земельні ділянки та офісні приміщення.

АН «Прем'єр»

Компанія «Прем’єр» заснована 12 січня 2009 року. За цей час була зібрана команда професіоналів високого рівня, що завдячуючи праці та наполегливості стала найкращою в Одесі. Компанія «Прем’єр» — це 18 філіалів, які знаходяться в різних районах Одеси та Чорноморська.