Про компанію

Odecom Development — це компанія, яка надає весь спектр девелоперських послуг: від розробки концепції об’єктів нерухомості до їх реалізацію та наступного управління цими об’єктами.

Ми надаємо наступні послуги:

проектування

дизайн

Підготовка дозвільної документації

будівництво

Експлуатація та управління об’єктів нерухомості

інвестиції

Наша місія

— Ми створюємо умови для успішного розвитку проектів, надаємо стабільно високу якість послуг на усіх етапах реалізації проекту.

— В основі роботи Odecom Development впровадження принципів взаємної поваги, довіри, відповідальних відносин та професійності.

— Ми розвиваємо компанію, якою будуть пишатись наші нащадки.

Наші принципи роботи

• Висока культура ведення бізнесу.

• Надійність, відповідальність, комплексний професійний підхід.

• Індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту.

• Пріоритетом для нас є якість, а не кількість.

Наші досягнення

Odecom Development займається великою кількістю різнопланових проектів: будівництво, благодійність, бізнес-проекти. Більшість проектів вже реалізовані чи перспективно розвиваються під управлінням компанії.

10-поверховий жилий комплекс с підземним паркінгом, за адресою Фонтанська дорога 123 (2004-2006 р.).

•  Малоповерхові (до 6 поверхів) квартирні будівлі (2004-2014 р.).

Будівництво котеджів та танхаусів (2006-2010 р.).

ЖК «Чудо Город» (2006-2007 р.) — участь у проекті, як субпідрядної організації.

Доходний Дім «Океаніс» — був введений в експлуатацію у 2007 році.

Багатоквартирний жилий будинок за адресою вул. Канатна, 9, консалтинг (2007-2008 р.).

ЖК Grey Daimonds — жилий комплекс бізнес-класу, що складається з двох 22-поверхових будинків. Загальна площа комплексу — 84 000 кв.м. Наша компанія приймала участь у проекті на стадії завершення будівництва.

Храм на честь ікони Пресвятої Богородиці «Зглянись на смирення». Храм знаходиться на території міського дитячого реабілітаційного центру ім. Януша Корчака, вул. Гайдара, 3А. Компанія активно приймає участь у благодійному фінансуванні будівництва храму з 2011 року по нинішній час.

ЖК «Левітана» — жилий комплекс, що складається з 14-16 поверхових будинків (9 секцій), загальною площею 55 000 кв.м. Комплекс знаходиться за адресою вул. Левітана, 118Д. З 2012 року під управлінням Odecom Development. Комплекс введений в експлуатацію у 2016 році.

«Дом на Щорса» — житловий комплекс загальною площею 12 000 кв.м. Знаходиться за адресою вул. Святослава Ріхтера, 148/2. 2014 рік — початок реалізації проекту.

ЖК Aqua Marine — житловий комплекс загальною площею 105 000 кв.м. Знаходиться на 16-й станції Великого Фонтану. Ведення в експлуатацію — IV  квартал 2018 року.

Мікрорайон «Таїровські Сади» — це унікальний для Одеси проект створення «міста в місті». Комплексне будівництво мікрорайону передбачає створення усієї необхідної інфраструктури. Початок будівництва — березень 2017 року.